Ortopedijos klinika „Medilita“ yra pasirašiusi sutartį su Valstybine ligonių kasa, todėl mes galime pasiūlyti kompensuojamus ir nekompensuojamus įtvarus bei jų priedus. Inovatyvūs aukštos kokybės ortopedijos gaminiai Jums – yra mūsų įmonės pagrindinis tikslas. Klinikoje dirba profesionalūs ortopedai–technikai, sukaupę ilgametę patirtį šioje srityje. Jus aptarnaus patyrę specialistai, kurie patars ir pritaikys geriausiai Jums tinkančią ortopedijos priemonę.

Įmonės akcininkai yra žinomi ir patyrę verslininkai, turintys daugiau kaip 20 metų darbo patirtį medicinos srityje.

UAB "Medilita" gamina įvairius įtvarus:

  • siūtinius iš neopreno ir specialios tvirtos elastinės medžiagos.
  • kietas įtvarines sistemas iš aukštatemperatūrio arba žematemperatūrio plastiko.

Taip pat vieninteliai Lietuvoje galime gaminti patentuotus kompozitinius sintetinio gipso įtvarus, kurie turi daugiau privalumų už įprastą gipsą ir plastiko langetes, nes:

  • yra 2-3 kartus lengvesni už tradicinį gipsą. Svoris jaučiamas tik 30 min. po uždėjimo, kol įtvaras išdžiūsta, todėl Jūs galėsite jaustis patogiai, nevaržomai judėti ir net sportuoti. Įtvaras labai plonas, todėl itin tinka vaikams ir kūdikiams.
  • leidžia odai kvėpuoti. Porėta gipso medžiaga užtikrina, kad Jums suprakaitavus ar sušlapus drėgmė neliks po įtvaru, todėl gipsas Jums nesukels niežulio, šutimo, nemalonių kvapų ir nepažeis Jūsų odos.
  • patogiau palaikyti higieną. „Kvėpuojanti“ gipso medžiaga greitai išdžiūsta, todėl Jūs galėsite praustis, plaukioti baseine, maudytis ežere ir palaikyti higieną net nenusiimdami įtvaro. Be to, gipsas išlieka švarus visą gijimo laikotarpį.
  • galima pasirinkti pageidaujamą spalvą. Spalvotas įtvaras atrodys patraukliai ir estetiškai. Galimybė pasirinkti įtvaro spalvą labai patinka vaikams, nes po traumos padeda jiems jaustis smagiau bendraamžių būryje.